Doprava a platba

Nakupování na Centrumio.cz je rychlé, snadné a bezpečné. Níže naleznete přehled možností dopravy a plateb, které nabízíme, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků.

PLATBA

1.PLATBA PŘES PLATEBNÍ BRÁNU
 

Platbu provedete přes platební bránu GoPay, kde je možné úhradu provést těmito způsoby:

  • Platební kartou
  • Platba bankovním převodem 
  • Apple Pay
  • Google Pay

2.PLATBA DOBÍRKOU

Z bezpečnostních důvodů vám doporučujeme využít platbu kartou předem, aby mohlo převzetí vašeho balíčku proběhnout co nejrychleji.

Při platbě dobírkou zaplatíte za nákup přepravci při převzetí zboží v hotovosti, nebo platební kartou.

3.PLATBA PŘI OSOBNÍM PŘEVZETÍ

V partnerské pobočce je možná platba pouze v hotovosti.

ZPŮSOBY DOPRAVY
osobni

Zboží si můžete bez poplatků za přepravu a platbu osobně vyzvednout na našem výdejní místě:

  logo-balikovna

Nejlevnější řešení přepravy Vaší objednávky z našeho e-shopu. Balík s Vaší objednávkou si můžete vyzvednout obvykle druhý den na jednom ze specializovaných výdejních míst Balíkovna po celé ČR. K vyzvednutí není nutný doklad totožnosti, stačí Vám kód pro vyzvednutí zásilky (obdržíte v avízu o vyzvednutí) a jméno.

Maximální hmotnost balíku je 20kg.

CP_Na_postu

Vaší objednávku odešleme na Vámi vybranou pobočku České pošty. Balík s Vaší objednávkou si můžete vyzvednout obvykle následující pracovní den.
Česká pošta Vám zašle SMS a e-mail s informacemi o možnostech vyzvednutí v den podání a v okamžiku uložení balíku na poště.

Maximální hmotnost balíku je 30kg.

0 - 30 kg Dobírka
99 Kč 36 Kč

 

Logo-Balik-Do-ruky

Vaše objednávka bude doručena přímo do Vašich rukou na Vámi určenou adresu, a to již následující pracovní den.
Email s odkazem na sledování zásilky obdržíte v den podání a v den doručení obdržíte Email a SMS s termínem doručení.

Maximální hmotnost balíku je 30 kg.

 

GLS

Vaší objednávku Vám doručí řidič kuryrní služny GLS přímo do Vašich rukou na Vámi určenou adresu a to již následující pracovní den. Email s odkazem na sledování zásilky obdržíte v okamžik předání zásilky kurýrní službě. Druhý den v den doručení obdržíte Email a SMS s přesnějším časem doručení.

Maximální hmotnost balíku je 40 kg.

 

Zasilkovna

Zásilkovna je síť výdejních míst v ČR a na Slovensku, ve kterých si můžete vyzvednout Vaší objednávku z našeho eshopu obvykle již druhý den po objednání. Svoz zásilek probíhá každý pracovní den, bohužel ale většinou již kolem 11té hodiny, proto odpolední objednávky s toto formou dopravy jsou expedovány až další pracovní den.Výdejní místa Zásilkovny se neustále rozšiřují. Všechny tyto provozovny můžete najít na adrese www.zasilkovna.cz.

Maximální hmotnost balíku je 10 kg.

 

GLS

Vaší objednávku Vám doručí řidič kuryrní služny GLS přímo do Vašich rukou na Vámi určenou adresu a to již třetí pracovní den po odeslání. Email s odkazem na sledování zásilky obdržíte v okamžik předání zásilky kurýrní službě. Třetí den v den doručení obdržíte Email a SMS s přesnějším časem doručení.

Maximální hmotnost balíku je 40 kg.

 

Zasilkovna

Zásielkovňa je síť výdejních míst v ČR a na Slovensku, ve kterých si můžete vyzvednout Vaší objednávku z našeho eshopu obvykle již druhý den po objednání. Svoz zásilek probíhá každý pracovní den, bohužel ale většinou již kolem 11té hodiny, proto odpolední objednávky s toto formou dopravy jsou expedovány až další pracovní den.Výdejní místa Zásilkovny se neustále rozšiřují. Všechny tyto provozovny můžete najít na adrese www.zasielkovna.sk.

Maximální hmotnost balíku je 10 kg.

 

slovenska_posta_logo

Vaši objednávku od nás přebere společnost Zásilkovna, která následně předá zásilku s Vaší objednávkou Slovenské poště. Slovenská pošta bohužel negarantuje termíny dodání, nicméně u všech balíkových služeb uvádí termíny dodání D+2 až D+3. Svoz zásilek probíhá každý pracovní den, bohužel ale většinou již kolem 11té hodiny, proto odpolední objednávky s toto formou dopravy jsou expedovány až další pracovní den.

Maximální hmotnost balíku je 10 kg.

Dodací lhůta

  • Dodací lhůty se mohou lišit podle zvoleného způsobu dopravy a skladové dostupnosti zboží. Očekávanou dobu doručení najdete u každého produktu na naší webové stránce.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně dopravy a platby, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaše objednávky a přejeme příjemné nakupování v Centrumiu!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz Používáme ověření věku Adulto