Vampyr - předobjednávka

Podmínky věrnostního programu Centrumio.CZ

1. Věrnostní program provozuje společnost Centrumio.CZ, s.r.o., IČ: 28966511 se sídlem Na máchovně 1610, Beroun, 26601
2. Věrnostního programu se mohou účastnit všichni zákazníci starší 15 let (osoby mladší 15 let musí mít souhlas zákonného zástupce) na základě vyplněné přihlášky. Členství ve věrnostním programu Centrumio.CZ bude zahájeno okamžikem aktivace Vaší Centrumio.CZ karty, nebo pokud rozhodneme, že se věrnostního programu můžete účastnit, a skončí zrušením Vaší Centrumio.CZ karty, nebo pokud rozhodneme, že již věrnostní program nebude dále probíhat.
3. Členství v programu závisí zcela na našem uvážení, a proto si vyhrazujeme právo odmítnout, přip. zrušit jakékoliv přihlášky.
4. Veškeré výhody budou uplatněny pouze po předložení zákaznické karty při nákupu.
5. Každý účastník věrnostního programu automaticky získává slevu 3% na veškeré nákupy, nebo má nárok na slevu 5% pokud celková částka jeho nákupů provedených v předchozím roce překročí hodnotu 5000,- Kč, nebo má nárok na slevu 10% pokud celková částka jeho nákupů provedených v předchozím roce překročí hodnotu 10000,- Kč.
6. Výhody plynoucí z věrnostního programu není možné kombinovat.
7. Zboží vyloučené ze slev - herní konzole, služby a další položky dle našeho uvážení.
8. Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky,
zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Zákazník souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi společnosti Centrumio.CZ, s.r.o. a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. 9. Vyhrazujeme si právo změnit či upravit podmínky Věrnostního programu Centrumio.CZ.
10. Tyto podmínky nabývají platnosti 1.10. 2014
Výhody věrnostního programu Centrumio.CZ

1. Každý držitel zákaznické karty Centrumio.CZ automaticky získává slevu 3% bez ohledu na objem všech nákupů, a dále slevu až 10% dle objemu nákupů.
2. Pravidelné informování o novinkách a akcích zasílaných emailem, přip. SMS zprávou.
3. Možnost prodeje her do Bazaru Centrumio.CZ